הכשרות מקצועיות

קורס אינו הדרך היחידה לצבור ידע, ולא עם כל קורס מגיעה החבילה של מבחן מועד א', מבחן מועד ב', ציון ונקודות זכות. מרכז החדשנות והיזמות מעמיד לרשות הסטודנטים.ות הכשרות וקורסים אשר יעמיקו את הידע המעשי והתאורטי שלהם.ן בנבכי עולם היזמות והחדשנות

 

10 אוקטובר

בואו ללמוד איך חושב.ת ופועל.ת משקיע.ה

17:10
...
תאריך: 
א', 10/10/202117:10
בואו ללמוד איך חושב.ת ופועל.ת משקיע.ה

אנחנו גאים.ות להשיק יחד עם קרן הון הסיכון fresh fund ומאגד JLM IMPACT את המחזור הראשון של תכנית THE INVESTOR'S COURSE , תוכנית הכשרה ייחודית אשר תחשוף אותך לעולם ההשקעות בסטארטאפים.
התכנית הינה תכנית חוץ-אקדמית חינמית למטרות העשרה מקצועית, בסיומה תוענק תעודה למסיימים.ות.
התוכנית מהווה קרש קפיצה ראשוני להשתלבות בתעשיית ההיי-טק הישראלית. רבים.ות מהם.ן עובדים.ות כיום בסטארטאפים, בחברות גדולות ובקרנות הון סיכון.

14 ספטמבר

רוצים ורוצות לגלות איך סטארטאפ נולד?

17:10
הרשמה נסגרה
תאריך: 
ג', 14/09/202117:10
בוט קאמפ יזמות

בבוטקאמפ תחדדו את כישורי החשיבה היצירתית, תפתחו רעיונות למיזמים חדשים ותחוו את התהליך של הפיכת רעיון למוצר מוחשי. בבמהלך הבוטקאמפ תעבדו יחד כקבוצה לפתח רעיון למיזם במשך חמישה ימים. במהלך ההרשמה, תתבקשו להציע בעיה, אתגר או צורך בשוק להם תבקשו לפתח פתרון ולאחר מכן יחד תחקרו את השוק המיועד, תבנו מודל עסקי ותחוו איך רעיון קורם עור וגידים ונהיה סטארטאפ של ממש. בסוף התהליך תציגו את הסטארטאפ שלכן בפני יזמיות ויזמים מנוסים ומנוסות בתחום שיתנו לכן פידבק מקצועי.